Royal Collection otwiera nowy salon z akcesoriami skórzanymi w Złotych Tarasach

Data: 15-11-2008
Royal Collection otworzył w dniu 2008.11.13 nowy salon z akcesoriami skórzanymi w Złotych Tarasach. Salon oferuje wyłącznie skórzane dodatki takie jak buty, torebki, paski, rękawiczki czy portfele najlepszych światowych marek, np. Alberto Gozzi, Claudio Ferrici, GF Ferre czy Just Cavalli. Masz trudność z wyborem najmodniejszej torebki najlepszych światowych producentów? Nie wiesz, jakie buty pasują do niej?

A może poszukujesz rękawiczek lub portfela na prezent, który zadowoli gusta najbardziej wymagającej osoby? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to koniecznie odwiedź najnowszy salon Royal Collection w Złotych Tarasach, który oferuje skórzane akcesoria najlepszych światowych marek, takich jak Alberto Gozzi, Claudio Ferrici, GF Ferre, czy Just Cavalli.

Royal Collection to symbol jakości, dobrego stylu i mody. Współczesna kobieta, która chce wyglądać modnie, powinna mieć świadomość, że przychodząc do nas może liczyć na profesjonalną obsługę, najnowsze kolekcje światowych marek oraz doradztwo w zakresie mody. Również mężczyźni znajdą coś dla siebie, nasi sprzedawcy pomogą im w doborze odpowiednich dodatkówpodkreśla Patrycja Hatalska z Royal Collection.

Salon Royal Collection o powierzchni 120 m2 mieści się na I piętrze w Złotych Tarasach. Jest to drugi, po Galerii Mokotów, salon skupiający pod jednym szyldem skórzane dodatki największych światowych producentów. Są to m.in. takie marki jak Alberto Gozzi, Claudio Ferrici, Barrett, Barker, Lloyd, Fratelli Rossetti, Bruno Magli, GF Ferre, Just Cavalli, Alberto Guardiani czy Mario Cerruti. Poza butami salon oferuje klientom również skórzane akcesoria takie jak torebki, paski, rękawiczki, portfele i nesesery. Wszystkie wyroby wykonane są z najwyższej jakości, miękkiej w dotyku naturalnej skóry.
Zobacz: Komentarze

Claudio Ferrici, Royal Collection, 999 zł. Inne przykładowe ceny: Torebki: 399 zł – 1600 zł *
Torebka Claudio Ferrici

Zamszowe czółenka z metalową ozdobą Alberto Gozzi Royal Collection, 1299 zł, Inne przykładowe ... *
Zamszowe czółenka Alberto Gozzi

Claudio Ferrici, Royal Collection, cena 1259 zł. Firma Claudio Ferrici posiada sklepy w miastach: Amsterdam, ... *
Firma Claudio Ferrici

Salon z galanterią skórzaną - Royal Collection Złote Tarasy
Galanteria skórzana RC

Salon Royal Collection Złote Tarasy.Przykładowe ceny: Paski: 100 zł – 400 zł Rękawiczki: ... *
Salon Royal Collection w Złotych Tarasach

Zobacz równieź:

15-11-2008

Komentarze
  • takajedna 29-12-2008 15:12
    Torebka za prawie 1000 zł, buciki to tylko 1600, paseczek tylko 300...na portfelik pewnie juz nie starczy... Jakie laski stać na takie drogie rzeczy??
Dodaj swój komentarz
Dodaj swoją opinię:

Nick:

Treść: