Buty Venezia

Skózane buty Venezia. Ten styl mi się podoba - ładna skóra i bez obcasów. Przyjemne buciki. 
Artykuł: Centrum Handlowe Reduta opis centrum, spis sklepów
Skózane buty Venezia. Ten styl mi się podoba - ładna skóra i bez obcasów. Przyjemne ...
Czytaj cały artykuł i ogladaj więcej zdjęć: Centrum Handlowe Reduta opis centrum, spis sklepów

Komentarze
 • Aga S. 16-01-2009 g. 12:59:36
  nie radzę kupować w VENEZII butów!!!!! jak sie coś z nimi stanie i bedziecie chcieli zareklamować to i tak nie napawia ich a tym bardziej nie zwrócą pieniędzy bo to nie w ich interesie leży -oni sprzedali a co potem z butami to już klient sie musi martwic -owszem buty są ładne ale jak są nowe potem już wyglądaja zupełnie inaczej - a system reklamacyjny w Venezii możnaby powiedzieć że nie prosperuje tak jak powinien - o ile wogóle coś takiego istnieje.
 • Kasia W. 03-09-2009 g. 17:29:12
  rowniez nie polecam butow z sieci VENEZIA!!! Sa kiepskiej jakosci, w zimowych np uwieraja mnie gwozdziki, letnie zniszczyly sie po dwoch tygodniach. Reklamacja? Bylam, pytalam, ale to nie jest ich zmartwienie.
 • AGAGA 11-08-2011 g. 11:28:02
  Kupiłam piękne sandałki, niestety po drugim razie na nogach pękł pasek(skórzany!). Oddałam do reklamacji, dostałam zwrot gotówki, nie chcieli butów naprawić ani wymienić...
 • kaskabaska 10-10-2011 g. 10:46:02
  Mam kilka par butów firmy Venezia i jestem z nich bardzo zadowolona. Jeszcze nic złego mi się z nimi nie działo, choć noszę niektóre już 2 lata i wcale ich za bardzo nie szczędzę. To chyba kwestia pecha, że się coś w nich dzieje.
 • Komentarz zmanipulowany 02-11-2011 g. 10:50:42
  Uwielbiam buty marki Venezia. Jestem zakochana w najnowszej kolekcji i już kupiłam z niej jedne buty. Myślę, że się zdecyduję na jeszcze jedne. Jak dla mnie mają najlepsze buty. Może to wynika z tego, że przez wiele lat kupuję buty od nich, a nigdy nie miałam żadnej reklamacji.
 • TaHYrQMCxqOtwNq 29-03-2012 g. 11:59:36
  that seasonal cngahes were a central thing for her when she came up with the whole idea.I think there's lots of indirect conflict in Aria it reminds me of Yokohama Kaidashi Kikou in that way (though YKK deals mostly in romantic triangles). Aika want to work under Alicia and resents her own senpai Akira, Alice is contentious in general and needs special care, Akatsuki is supposedly after Alicia but will clearly end up with Akari at some future date everyone's playing an elaborate, polite game of footsie. And Akari wants to please everyone, the most impossible position of all. OK, its not conflict', but it is tension -
Dodaj swój komentarz
Dodaj swoją opinię:

Nick:

Treść: