Mężczyźni elegancko

Spodnie od garnituru, jasna koszula (upalny dzień) i krawat. Mężczyznom łatwiej jest dobrać ubranie aby wyglądać elegancko. 
Artykuł: Moda miejska i bussines casual
Spodnie od garnituru, jasna koszula (upalny dzień) i krawat. Mężczyznom łatwiej ...
Czytaj cały artykuł i ogladaj więcej zdjęć: Moda miejska i bussines casual

Komentarze
 • Sims 14-01-2008 g. 11:34:10
  Ta para z tyłu ubrana akurat na porę dnia, miejsce i posiadane figury. Oni wyglądają elegancko. A co tu eleganckiego u tych z przodu? Chyba tylko okulary u jednego z panów i kolorystyka w miarę dopasowana. Poza tym strasznie wymięci i jak widać z zachowania - bez pomysłu na cokolwiek (wyrwali się z biura pod chwilową nieobecność szefa). Koszyle im ze spoodni się wysuwają, spodnie poopadały, a pasek nieporadnie podtrzymuje u jednego opadający brzuch. Na dodatek ci dwaj bez krawata mają za długie rękawy u koszul! Co tu eleganckiego!!!
 • Minia 02-08-2009 g. 12:26:04
  Jak dla mnie jest ładnie. Para z tyłu idealnie do siebie pasuje. Pani bardzo ładnie ubrana, idealnie na taka pogodę. Co do panów z przodu to jest okey, na luzie i elegancko.
 • PL 25-10-2009 g. 18:24:33
  Jeszcze nie widziałem żeby ktoś miał możliwość dopasowania koszuli pod względem długości rękawów!!! A siedzę w takich ubiorach od paru lat.
 • bober 23-11-2009 g. 20:09:00
  ci z tyłu - ok, ale panowie na pierwszym planie to bez marynarek mają wyglądać elegancko??? Coś tu się komuś pomyliło jeśli chodzi o zasady ubioru. Rozumiem, że idą sobie wyluzowani na jakies papu może, ale z elegancją to nic wspólnego nie ma. Z brzuszkiem to nie problem, ale za długie nogawki - tak, podobnie, jak za krótkie. Co do rękawów, to często nie ma wyboru, bo tylko szyte na miarę moga być dobre. Trochę szkoda, że nasze tańsze, ale pod względem kroju solidne firmy koszulowe , jak np Bella - szyja tylko z mieszanek materiałów, bo sam nosilem ich koszule i zwykle idealnie pasowały. jednak takie tanie koszule wyglądaja dobrze przez pierwsze kilka założeń, a potem z kołnierzykiem juz nic się nie da zrobić.
 • krytyk 14-03-2010 g. 13:35:14
  krawat zupełnie niedobrany do koszuli, za to pani idąca za nimi sama słodycz :)
 • nHxRLXaSzvTIpSe 13-02-2012 g. 06:43:30
  Que pana me dan estos tipos son tan mcreoedis son la escoria del planeta... Sra: Gineth Moreno no le haga caso usted es una mujer muy guapa y haga con su cuerpo lo q a usted le de la gana ok....... perros sucios sufridores sueĂąen con ella que no les queda mas.
Dodaj swój komentarz
Dodaj swoją opinię:

Nick:

Treść: