Styl dresiarski

Styl dresiarski. 
Artykuł: Moda miejska i bussines casual
Styl dresiarski
Czytaj cały artykuł i ogladaj więcej zdjęć: Moda miejska i bussines casual

Komentarze
 • ppp 25-04-2010 g. 12:41:33
  o matko jakie tutaj głupoty są wypisywane na tym forum!!! Widzę że Lublin daje ostro popalić i to z grubej rury po imieniu. Dobrze że chociaż niektórzy rozumieją co tzn zasady pracy, np sonia :-) Z nią się mogę zgodzić ale te wszystkie pozostałe osoby!!! masakra!!! Żeby tak kłamać i zmyślać i cieszyć się że ktoś niesprawiedliwie stracił prace... I to tak publicznie, no ale cóż to świadczy o kulturze tych niby pracowników. Przecież jak się podpisuje umowę to automatycznie zgadza się na warunki umowy jakie firma proponuje. Nikt później nie wymyśla nowych dziwnych rzeczy. A z tego co wiem to w Carry nie ma premii tylko nagrody uznaniowe i nikt ich wcale nie ma obowiązku dawać. Po prostu trzeba sobie na nie zasłużyć...
 • ppp 25-04-2010 g. 12:42:56
  i tak się nie cieszcie bo jak mówi przysłowie po "złym" Panie jeszcze gorszy nastanie :-D
 • wiki68 26-04-2010 g. 10:55:08
  powiem wam już tylko ,jedno...ta firma do puki sama nie zacznie dbać o pracownika,to nigdy nie będzie w tej firmie dobrze,mówię tu o jakiejś motywacji do pracy np.szkoleniu pracowników w innym rejonie,jakieś dodatkowe możliwości i umiejętności i nie chodzi wcale o kierowników,tylko dla zwykłych pracowników...i wierzcie mi ,niezależnie ile by ta firma dała premii ,to i tak w tej firmie będzie żle ,bo chodzi o motywacje....a jak tego niema to i niema co spodziewać się cudów,chyba ,że są takie ewenementy jak niektóre tu...,które życia poza pracą nie mają...i cieszą się z tego co jest...czyli z niczego....i potrafią włazić bez mydła komu trzeba,tylko zastanawia mnie PO CO?
 • emila 26-04-2010 g. 16:30:02
  do wiki68 proponuję zmienić pracę, to na pewno będziesz szczęśliwa a nie siedzieć i narzekać ,nikt Cię nie trzyma w tej firmie a myślę że wręcz przeciwnie bo wstyd tylko przynosi taki niby pracownik jak TY ZASTANÓW SIĘ SAMA NAD SOBĄ CZY JESTEŚ TAKA WSPANIAŁA.
 • wiki68 26-04-2010 g. 17:41:05
  NO WŁAŚNIE i przez takie pracownice jak TY ,nie dzieje się w tej firmie nic dobrego...,a pracy nie zamierzam zmieniać ,tylko DZIAŁAĆ i tu znowu przeciwnie niż TY...A JESZCZE JEDNO...JA NIE SIEDZĘ I NIE NARZEKAM - a może sama to robisz skoro tak napisałaś...to daje dużo do myślenia...! NIEMĄDRZE jest napisać: to się zwolnij ,nikt cie tu nie trzyma...,jakby każda z nas tak mówiła ,to kto by tam pracował?trzeba działać, powiem ci ,że dużo już zostało tam zrobione ,dzięki sugestiom pracowników...nie chwaląc się TAKICH WSPANIAŁOMYŚLNYCH JAK JA..................
 • efka 26-04-2010 g. 19:16:31
  lublinanko, a gdzie byla twoja kierowniczka ze sie zgodzila na takie sytuacje, przeciez to nie c.r. zatrudnia pracownikow, tylko kierowniczka sklepu a jak jej na tym nie zalezalo, to trudno aby ktos zapieprzal przez pol polski zeby wam znalesc pracownika bo wam sie nie chcialo samym u nas I sprzedawca od razu reaguje i szuka ludzi wlasnie po to zeby nie bylo takich sytacji glupota jest to, ze sie wszsytko zwala na przedstawiciela a samemu nic nie robi i oczekuje cudow i kokosow
 • pozn... 27-04-2010 g. 11:21:56
  na CIEBIE wiki też przyjdzie czas jak TY WSPANIAŁOMYŚLNA zrobiłaś komuś... dobrze CI KTOŚ napisał zastanów się nad sobą i swoim zachowaniem.
 • krzyś 27-04-2010 g. 12:53:25
  a ja pracuję jestem zadowolony,oczywiście też,bym chciał zarabiać więcej bo kto nie :) jak w każdej pracy jest różnie niestety to właściciele narzucają zasady ale zgodne z prawem wolno im a tym wszystkim co tak źle to współczuje głupoty,...,........ itd
 • lublinianka 27-04-2010 g. 14:35:07
  do ppp.....a Ty nie wiesz ile osób ona skrzywdzila za swojej kadencji i byla bardzo z tego zadowolona,że pozbawia kogoś chleba.W końcu i ją to doświadczyło!
 • lublinianka 27-04-2010 g. 14:36:28
  i na pewno takiej jędzy drugiej nie będzie:-)
 • ;)) 27-04-2010 g. 23:22:48
  TAK W KOŃCU WYZNALI SIĘ NA CELINIE I ZROBILI Z NIĄ PORZĄDEK;)MYŚLAŁA ŻE POZJADAŁA WSZYSTKIE ROZUMY A JEDNAK JĄ ZWOLNILI I TO BYŁO NAJLEPSZE POSUNIĘCIE ZE STRONY FIRMY!!!NALEŻAŁO JEJ SIĘ BO SKRZYWDZIŁA BARDZO DUŻO OSÓB!!!
 • wiki68 28-04-2010 g. 08:46:22
  ja WAS ludzie nie rozumiem...napisałam,że w firmie dzieje się niedobrze,bo niema dobrej organizacji i niema motywacji dla pracowników, I ,ŻE trzeba sie postarać aby to zmienić na lepsze a WY mnie straszycie ,że przyjdzie na mnie czas? i że mam się zastanowić nad swoim zachowaniem? a co ja takiego napisałam,że WAM się nie podoba...PRAWDĘ?
 • lublinianka 28-04-2010 g. 10:55:39
  wiki68 jak Tobie jest tam dobrze to oki bardzo się cieszę z tego ale jak widzę w wiekszości tutaj osobom jestźle widocznie mają ku temu powody :-)
 • pozn... 28-04-2010 g. 11:42:45
  przestańcie pisać te bzdury już i weźcie się za życie swoje i prace.
 • LUBLIN 28-04-2010 g. 12:58:54
  PANI CELINA NIE ZWALNIAŁA NIKOGO NA SWOJE WIDZI MI SIĘ-ZWALNIAŁA NA ZLECENIE CENTRALI!!!NAGRODA JEST NIE PRZYZNAWANA PRZEZ 1 SPRZEDAWCE CZASAMI PRZEDSTAWICIELA ALE JEŻELI PIERWSZY SPRZEDAWCA NIE MA ODWAGI POWIEDZIEC PRACOWNIKOWI ŻE TO ON NIE DAŁ NAGRODY TYLKO ZRZUCA WINĘ NA PRZEDSTAWICIELA TO CHYBA ON SIĘ NIE NADAJE DO KIEROWANIA TAKĄ GRUPĄ OSÓB I SKLEPEM
 • qqq 28-04-2010 g. 13:07:06
  masakra dziewczyny skad Wy sie urwałyście!! pamietajcie nie życzcie nikomu co Tobie nie miłe... jestem pewna ze po pani c.r przyjdzie gorsza przedstawicielka ktora nie bedzie chodzila z wami na uklady nie bedzie nam pomagac a tylko szkodzic wtedy gdy juz bedzie za pozno opamietacie sie i wpominicie byla przedstawicielke.... a lublin poprostu poszedl po bandzie nie wiem co tam za osoby pracuja ale wg mnie wszystkie nadajecie sie do zwolnienia!!
 • LUBLIN 28-04-2010 g. 13:10:13
  prawda jest taka że w lublinie w sklepach pracuje kupa buraków nie potrafiąca się nawet poprawnie wysłowić,część pracowników nie potrafi zrobić kolorystyki (kierownictwo to już wogóle na bakier z kolorystyką),kierownik robi co chce nawet w czasie przeceny ściąga 2 pracownika ze sklepu żęby ten jako kosmetyczka z zawodu zrobiła przedłużaie paznokci!!! reszta czyli jakieś 3 normalne dziewuchy zapierniczają na sklepie a ta sobie salon urządza na socjalnym. z tąd ten bunt w lublinie bo pierwszy kierownik to pajac!!!robi z siebie ofiare!jak przyjechała pani celina to w tyłek jej wchodzila jak jej nie było to wyzywała ją przy dziewczynach i wszystko co złe to ona a żę 50%pracowników to nie zbyt błyskotliwe osobistości to we wszystko wierzą. PANI CELINA TO NAJLEPSZY PRZEDSTAWICEL-PISZECIE O ZWOLNIENIACH ŻENADA TO JEST TYLKO TEN ARGUMENT A CO ONA TAKIEGO ROBIŁA ZŁEGO??? JEŻELI KIEROWNIK ABY PAMIĘTAĆ O KONWOJU MUSI MIEĆ WŁĄCZONE PRZYPOMNIENIE ???BO ZAPOMNI!! PANI CELINA POWIEDZIAŁA KRETYNKA KIEDY NA KOGO CHYBA ŻE W LUBLINIE A TO DLATEGO ŻĘ 1 SPRZEDAWCA ZROBIŁ GRAFIK NA LUTY ŻE TEN MIESIĄC MA 31 DNI!!!JEŻELI KOGOŚ OBRAŻACIE PODAJCIE KONKRETNE PRZYKŁADY!!!ODPISZE!!!
 • LUBLIN 28-04-2010 g. 13:16:31
  OCZYWIŚCIE ŻE DO ZWOLNIENIA PAMIĘTAJCIE TYLKO PROSZE ŻE NIE CAŁY LUBLIN ZWOLNIŁ PANIĄ CELINE!!!BARDZO PROSZE!!NIE WSZYSTKIE TAKIE JESTEŚMY! PANIĄ CELINE ZWOLNIŁ NAJWIEKSZY PAJAC Z CARRY!!! MY KTÓRE TAM PRACUJEMY I NIGDY PANI CELINIE NIE ŻYCZYŁYŚMY ŻLE LICZYMY SIĘ ZE ZWOLNIENIEM CAŁEJ EKIPY I TO JET NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE!!!NIESTETY TE KTÓRE CHCĄ PRACOWAĆ BĘDĄ PRACOWAŁY A TE INNE ZOBACZYMY ŻYCZĘ ABY KRZYWDA WYRZĄDZONA PANI CELINIE WRÓCIŁA DO NICH!!!DO TYCH PAŃ CO WYSŁAŁY E-MAILA DO PANI ELI Z PIERWSZYM SPRZEDAWCĄ Z PLAZY W LUBLINIE!!
 • LUBLIN 28-04-2010 g. 13:25:45
  PANI CELINA BYŁA DOBRYM PRACOWNIKIEM MAM NADZIEJE,ŻĘ PANI MIDRO ZOBACZY TO CO WIDZIAŁA PANI CELINA I ZDĄRZY WYRZUCIĆ TĄ WIEŚ Z PLAZY ZANIM JĄ WYKURZĄ. NAJLEPSZY PRZEDSTAWICIEL DLA LUBLINA TO TAKI KTÓRY RAZEM Z PIERWSZYM KIEROWNIKIEM NASRA JESZCZE NA SKLEPIE. KARZDY WIE JAKĄ UMOWE PODPSAŁ!!JAK SIĘ NIE PILNUJE SKLEPU TYLKO RŻY NA SKLEPIE RAZEM Z KIEROWNICTWEM TO I PREMI NIE MA!!!! NIESTETY A TE NEGATYWNE KOMENTARZE O PANI CELINIE TO PISZE JEDNA I TA SAMA OSOBA Z LUBLINA!!!!
 • CARRY 28-04-2010 g. 13:30:58
  MOŻE DZIEWCZYNY Z LUBLINA CZAS NAJWYZSZY PODAC IMIE I NAZWISKO TEJ CO WYPISUJE TAKIE RZECZY NA BYLA PRZEDSTAWICIELKE? SKORO BYLA TAKA MĄDRA ZEBY PODAC DANE PRZEDSTAWICIELKI TO ROWNIEZ JEJ DANE NADAJA SIE DO UPUBLICZNIENIA :)
 • przykro nam pani Celino-lublin 28-04-2010 g. 13:36:30
  oczywiście że personel zatrudnia kierownik w plazie zostały zatrudnione dwie nowe dziewczyna na zastępstwo są to lesery pierwszej klasy!!i zostały zatrudnione po okresie próbnym!!! za 10 21 one pierwszy dzień pracy już na socjalnym. ubrane do wyjścia. jedna urana z torbą przypomniała sobie że światła nie zgasiła na magazynie!!i poszła pewnie wywlokła pare łachów bo sobie wcześniej odłożyła kupke!!!pracownicy mówią pierwszemu sprzedawcy żeby nie zatrudniał ich bo to kolejne to obiboki i co dostały umowy. tak nie chce się szukać, jak ktoś na próbnym się nie stara to póżniej tymbardziej. 1sprz mówi przy starych pracownikach że jest z nich niezadowolony a póżniej stoi i się śmieje cały dzien na sklepie!!!jak ma być dobrze tylko szkoda że przedstawiciel mają tyle sklepów i się nie mogą bardziej przyjżeć a już w lublinie to napewno!!!
 • ........porażka... 28-04-2010 g. 14:16:56
  proponuję... pilnie ...moderator tej strony o ponowne wykasowanie tych postów,zrobiło się znowu niemiło,,,Podano za dużo nazwisk...DUŻA PRZESADA...
 • krakowianka... 28-04-2010 g. 14:34:06
  weżcie się za robotę a nie wypisujcie bzdur!!!!! w głowie się nie mieści jakie potraficie być wredne!!! zajmijcie się życiem prywatnym a nie bawcie się w kilkuletnie dzieci! czy tak się zachowują dorosłe kobiety??? oby Tobie - kierowniczko z Lublina życie odpłaciło dwukrotnie gorzej za to co zrobiłaś przedstawicielce!!! jesteś zwykłą szują i pijawką...
 • pozn... 28-04-2010 g. 14:40:30
  nadzieja taka że właściciele są na tyle inteligentni że nie zwalniają za każdym donosem przeważnie zmyślonym, bo uczciwi ludzie tracili by pracę a nieroby zostawały i to by była porażka!!!!!!
 • Kraków 28-04-2010 g. 14:56:53
  zgadzam się z Krakowianką w 100% :) jesteście żałosne...
 • LUBLIN 28-04-2010 g. 14:57:06
  pani celina jest załamana postawą firmy bo jak można zwolnic na podstawie czegoś takiego meila i to jest niestety prawda-a takie zarzuty jak likwidacja personelu? byłaby z jej winy gdyby zwalniała i przyjmowała kogoś innego (ale też ma do tego prawo) jednak piszecie że zostały zwolnine dziewczyny a nikt nie została przjęty więc jak możecie pisać że to wina pani celiny??poprostu nasza firma robi cięcia!!i nie piszcie że chodzilyście z gorączką!!bo wcale nie musiałyście nie kochacie się aż tak między sobą w tym lublinie!!a rwanie uż też ,miało miejsce więc jak zdrowe nie chodziłyście i nie było szkoda koleżanki a tu co!!! PAMIĘTAJCIE ŻE KRZYWDA BO TO CO "CZĘŚĆ"LUBLINA ZOBIŁA POWRÓCI.
 • LUBLIN 28-04-2010 g. 15:24:39
  dziewczyny na wszystkich sklepach -jeżeli pani celina mówiła że jest redukcja to tylko i wyłocznie pierwszy sprzedawca decydował nieraz z innymi,kierowniczkamikto będzie zwolniony!!pani celina raczej nie ingerowała kto wyleci tylko nieraz mówiła że wolałby by kogoś inego ale ja jestem kierownikiem i dłużej znam ta osobę. wstydze się tylko tego że nie miałam odwagi powiedzieć że to ja wybrała tą czy inną zawsze mówiłam że przedstawiciel czuje się z tym żle ale to jaka jest ta firma przecięż nie wie o co chodzi,to oni oszczędzali pani celina niepłaciła nam ze swoje pensji. pozdrawiam panią CELINE I wszystkiego naj życzę w innej firmie...bo taj jest dziwna.
 • Killer ;) 28-04-2010 g. 15:36:11
  Łatwo jest operować nazwiskami innych,więc czemu mając odwagę ich użyć nie podpisują się swoimi?!A do tego nie jedna osoba "obsmarowywała" politykę firmy,a nie odwagi się teraz przyznać.Zamiast zachować godność i podziękować sobie za współpracę i np.odejść podkładacie sobie sami świnie i wylewacie na siebie pomyje.Pogratulować Wam!!!
 • ;)) 28-04-2010 g. 15:43:30
  MOŻE I BYŁY SKARGI Z LUBLINA NA P.CELINĘ ALE TAKŻE W INNYM MIEŚCIE DZIAŁY SIĘ CUDA:(I WCALE ONA NIE BYŁA TAKA BEZ WINY JAK TU CO PONIEKTÓRZY PISZĄ ZWALNIAŁA BEZ POWODU BO MYŚLAŁA ŻE JEST "WIELKA" A TERAZ WŁAŚNIE ODWRÓCIŁO SIĘ TO WSZYSTKO PRZECIWKO NIEJ!!!KIEROWNICY Z INNYCH MIAST RÓWNIEŻ ROBIĄ SOBIE JAJA Z PRACY I Z PRACOWNIKÓW SAMI SIĘ OBIJAJĄ NIC NIE ROBIĄ I BIORĄ PRAWIE DRUGIE TYLE NIŻ PORZĄDNI I PRACOWICI ZWYKLI PRACOWNICY!!!PROPONUJĘ ŻEBY FIRMA I TAKIM OSOBĄ RÓWNIEŻ SIĘ PRZYJRZAŁA!!!
 • Brawo487789 28-04-2010 g. 15:56:52
  Popieram wypowiedź poprzednika.Osoby,które pracują już trochę dłużej uważają się w sklepie jak pępek świata.Nie czują respektu przed nikim(nawet I sprzedawcą),a każde wydane polecenie traktują jak mobbing-nie mając pojęcia co to znaczy.Firma powinna ich dobrze "przetrzepać".Chyba tu jest przykładem Lublin,bo jak się czyta to widać,że skoczyły by do gardła przełożonym :)
 • LUBLIN 28-04-2010 g. 15:56:52
  jakie bez powodu no ludzie!!w lublinie to jest przegięcie kompletne, nie chodzi żeby było sztywno ale przynajmniej jakieś minimum kultury nawet wobec klienta jeżeli zamiata się szczotą prosto na niego i oburzenie że on jeszcze coś chce i zawraca i ci dupe no to przepraszam a póżniej nagroda jest czy nie!!ale podaj przykład "wielka"ale co robiła złego. to że bez powodu ona zwalniała śmieszne!!napisz kogo zwolniła bez powodu!! a kierownicy to faktycznie ....poniżej poziomu zwykłego pracownika..niestety.
 • gienia@ 28-04-2010 g. 16:01:08
  Nie rozumiem jak można kwestionować decyzję podjęta "od górnie".Musiało być kilka przyczyn zwolnienia P.Celiny.Nie wierzę,że była to nieświadoma decyzja Centrali....ale to już było....i nie wróci więcej.Pozdrawiam wszystkich pracowników.
 • Brawo487789 28-04-2010 g. 16:09:06
  A wiecie,że dzis juz -50% w Carry :P i zamiast tu pisac to na zakupy.dac zarobic tym pracownikom.I wilk bylby syty i owca cala
 • sprawiedliwość 29-04-2010 g. 09:27:25
  Szczerze? czytając to wszystko można się trochę pogubić. Jednak fakty są takie, że jeśli ta M.K. rzeczywiście przyczyniła się do zwolnienia przedstawiciela to równie dobrze mogłaby to zrobić raz jeszcze, zastanówcie się. Ale tak to już jest na tym świecie, właśnie takie osoby po trupach często dochodzą na swoje stanowiska. Jeśli rzeczywiście 1kierownik wyprawia takie cuda na sklepie i nic nie umie dobrze zrobić to zapewne przyczynił się do zwolnienia aby dbać o własny tyłek. Może Pani C. to widziała i była zagrożeniem? :) warto pomyśleć.
 • zubi 29-04-2010 g. 09:36:49
  do Brawo487789: Kobieto weź pomyśl i poczytaj dokładnie jak pracownice mogą czuć respekt do pierwszego sprzedawcy, jeśli nie robi czegoś a potem winę zrzuca na swojego zastępcę na forum publicznym przy pracownikach, a każda z pracownic wie przecież kto zawinił. A respekt to powinno kierownictwo czuć do swoich przełożonych, i jeśli taki zwykły pracownik słucha na środku sklepu od kierownika, że przedstawiciel jest k. dziw. i inne to jak ma czuć respekt do takiej osoby??????
Dodaj swój komentarz
Dodaj swoją opinię:

Nick:

Treść: