Promod w Białymstoku

Promod. 
Artykuł: Galeria Biała - pierwsza Galeria Handlowa w Białymstoku
Promod
Czytaj cały artykuł i ogladaj więcej zdjęć: Galeria Biała - pierwsza Galeria Handlowa w Białymstoku

Komentarze
  • klient 11-04-2010 g. 23:02:22
    jakosc spodni zakupionych w tym sklepie pozostawia wiele do zyczenia!!!! szybko sie przecieraja,chociaz kosztuja 200zl!!!po mniej wiecej dwoch miesiacach sa do wyrzucenia!!ale panie w sklepie,przy zakupie,namawiaja do kupna i zapewniaja,ze istnieje reklamacja na dwa lata!ze nie ma problemu!!!a jak sie odda do reklamacji to niestety juz nie sa tak mile i okazuje sie,ze po dwoch miesiacach juz jest problem,a reklamacja jest rozpatrzona negatywnie!!!NACIAGACZKI!!!
  • była_klientka 19-02-2013 g. 10:39:52
    Ceniłam Promod za fantastyczne fasony, jednak jak na markę tej klasy poziom obsługi klienta jest zasmucający. Rozumiem, że może się zdarzyć, że produkt rozsypie się po drugim założeniu, ale klientowi w związku z tym przysługują określone w przepisach prawa... Szkoda, że marka nie dba o swoich klientów. Może w Polsce nie musi?
  • stała klientka 07-11-2013 g. 00:41:02
    Od lat ubieram sie w Promod, większość rzeczy, które mam od nich sa dobrej jakości i naprawde dobrze sie noszą, raz czy dwa zdarzyło mi sie cos reklamować ale z reklamacja w Galerii Białej nie miałam problemu zostały uwzglednione bo była wada produktu. Od lat te same Panie i miła obsługa
Dodaj swój komentarz
Dodaj swoją opinię:

Nick:

Treść: