Sottie outlet odzież elegancka

SOTTIE to marka oferująca kolekcje eleganckiej odzieży damskiej. Do kupienia w sklepie w FACTORY: spodnie, spódnice, bluzki, płaszcze, koszule, a także akcesoria (paski i biżuteria). Kolekcje firmy utrzymane są w klasycznym, wyszukanym stylu. Sottie w FACTORY Poznań, Telefon: 061 652 30 59. 
Artykuł: Outlet FACTORY Poznań od 30% do 70% taniej przez cały rok
SOTTIE to marka oferująca kolekcje eleganckiej odzieży damskiej. Do kupienia w ...
Czytaj cały artykuł i ogladaj więcej zdjęć: Outlet FACTORY Poznań od 30% do 70% taniej przez cały rok

Komentarze
  • Klient Luboń 16-09-2011 g. 12:46:36
    Sklep wygląda teraz jak lumpeks. Wszystko nawalone na kupie. A obsługa? Matko, Panie bez doświadczenia które nie mają pojęcia nawet co sprzedawają. Obsługa jak ze wśi, odzywki do klientów nie na miejscu. Aż wstyd... Jestem zaskoczona bo myślałam że jest to szanująca firma! Zawsze kupowałam tam sukienki, ale teraz personel aż nie wiem co mam powiedziec... Jestem zaskoczona. Chyba miałam styczność z kierowniczką i uczennicą, prosta kobieta ze wsi (chyba) żarty jakie sobie robiła były nie na miejscu. Mi osobiście było wstyd tego słuchać. PORA ZMIENIC PERSONEL !!! na taki jaki był wcześniej!!!albo wysłać Panie na szkolenie! lub wprowadzic porządek w sklepie. NIE POLECAM!!!
  • ktosia 28-06-2012 g. 19:19:37
    Ja nie polecam ani ze strony klienta ani pracownika. Straszne problemy z reklamacjami, duże opóźnienia z wypłatami, mobbing, żadnego szkolenia i wieczne pretensje. Większość osób które miało styczność z tym butikiem bardzo szybko tego żałuje.
Dodaj swój komentarz
Dodaj swoją opinię:

Nick:

Treść: