Bagatt sklep obuwniczy outlet

Bagatt - obuwie, galanteria skórzana: torebki, kurtki, paski, akcesoria obuwnicze włoskiej firmy Bagatt. Bagatt w FACTORY Poznań, Telefon: 061 652 30 80/81. 
Artykuł: Outlet FACTORY Poznań od 30% do 70% taniej przez cały rok
Bagatt - obuwie, galanteria skórzana: torebki, kurtki, paski, akcesoria obuwnicze ...
Czytaj cały artykuł i ogladaj więcej zdjęć: Outlet FACTORY Poznań od 30% do 70% taniej przez cały rok

Komentarze
 • lukkk 11-01-2011 g. 18:28:43
  zakupiłem w sklepie BAGATT w Reducie buty na zimę, które kosztowały mnie 350 zł.. niby włoskie buty - wydawałoby się, że będą porządne a jednak okazało się, że szmelc!!!!! Założyłem je dosłownie ze 3 razy.. za 3 razem przy zakładaniu buta na nogę oberwała mi się górna część skóry buta, która była doszywana jakby do buta. Uszkodzenie buta nie powstało z mojej winy... nie wiem jakbym inaczej miał zakładać buta na nogę niż trzymając go rękami za tę część skóry.. oddałem natychmiast do reklamacji te buty.. kobieta zapewniała, że zadzwonią z odpowiedzią czy reklamacja została przyjęta.. czekałem 3 tygodnie a nikt się nie raczył odezwać.. w końcu sam zadzwoniłem, by uzyskać informacje i okazało się, że buty są już w magazynie, ale nie naprawione.. co więcej pieniędzy też mi zwrócić nie chcą, bo niby rzeczoznawca nie uznał uszkodzenia! w ogóle w głowie mi się to nie mieści!!!! nowiutkie buty... praktycznie nie chodzone w dodatku w takiej kwocie a nagle się psują jak tandetna szmira! jeszcze rzeczoznawca tego nie uznaje co jest dodatkowym absurdem... co to w ogóle za rzeczoznawca i czy zna się na swojej pracy? to ja rzeczoznawcą nie jestem a widzę ewidentny defekt butów i producenta.. to w takim razie kiedy przyjął by reklamację ten rzeczoznawca? skoro tak oczywistej sprawy nie chce zaakceptować? wychodzi na to ze buty z tej "firmy" są tylko do postawienia w gablocie w domu i patrzenia na nie... skoro nie można z nich normalnie korzystać! absolutnie NIE POLECAM nikomu tego sklepu!!!!!!!!!!!!!!!! szkoda pieniędzy i nerwów! to są zwykli naciągacze na bubel! co ja mam w takim razie robić? kobieta ze sklepu powiedziała, żeby odwoływać się do rzecznika praw konsumenta, albo pisać odwołanie, które i tak niewiele zmieni... nie daruję tej sprawy, bo jest dla mnie conajmniej absurdalna! trzymajcie się z daleka od tej firmy!
 • magda 16-05-2011 g. 23:01:41
  Witam, niestety mam takie same doświadczenia... buty kupione za ponad 400 zl w grudniu w lutym były już w reklamacji - oderwał się pasek za sprzączką. Co prawda byty zostały naprawione, ale tylko po to by nastepnego dnia znów trafiły do reklamacji... i tak przez 1,5 roku...W butach prawie nie chodziłam, bo ciągle były w reklamacji, a wyglądały gorzej niż innej firmy po 4 pełnych sezonach. Pieniędzy oczywiście nie chcieli mi oddać Ja już dałam za wygraną, ale życze powodzenia. I przestrzegam przed tą firmą ... NIGDY WIĘCEJ _ BAGATT TO BADZIEWIE I TANDETA ZA SPORE PIENIĄDZE
 • Joanna 15-02-2012 g. 11:37:03
  Witam, mam takie samo doświadczenie. To skandal. Buty reklamowałam po dwóch miesiącach i rzeczoznawca nie uznał reklamacji! Pisałam odwołanie i rzeczoznawca je odrzucił. Nie dam za wygraną. Sprawę skieruję do rzecznika. Omijajcie ten sklep z daleka!
 • Klientka 17-06-2012 g. 18:42:36
  buty na jeden sezon odradzam
 • Klientka 17-06-2012 g. 18:46:46
  obsługa Pana w Bagatt Manufaktura Łódź żenująca, opryskliwy i z wielka łaską podchodzi do Klienta. ODRADZAM
 • a 25-01-2013 g. 10:55:04
  na allegro można kupić buty firmy bagatt z defektami za 20zł kup teraz...
Dodaj swój komentarz
Dodaj swoją opinię:

Nick:

Treść: