Myjnia samochodowa AutoAquaPark

Myjnia samochodowa AutoAquaPark Zakres usług: * mycie karoserii- woskowanie karoserii * czyszczenie wnętrz * pranie tapicerek * czyszczenie i konserwacja skór * usuwanie najbardziej uciąŻliwych zabrudzeń, pozostałości z asfaltu, betonu i owadów * stosujemy nanotechnologię do wszystkich zabiegów prowadzonych w samochodach Strona internetowa: www.autoaquapark.com.plAutoAquaPark w Galerii Malta, Telefon: 61 658 11 17
Artykuł: Galeria Malta w Poznaniu
Myjnia samochodowa AutoAquaPark Zakres usług: * mycie karoserii- woskowanie karoserii ...
Czytaj cały artykuł i ogladaj więcej zdjęć: Galeria Malta w Poznaniu

Komentarze
  • uwMOcdBxGLwmdzns 12-02-2012 g. 12:26:04
    adminWitajWiekszość użytkowników nic nie będzie pisać wiem z pykktrai. Kusperek narazie jesteś jedną z nielicznych osób, które na poważnie zainteresowały się tematem. To dlatego, że jest Ci bliski. Inni chcą tylko wejść zobaczyć zdjęcia i tyle i dla nich jest galeria.W galerii nie trzeba dodawać miniatur tworzą się jak za pierwszym razem automatycznie. Nawet jeśli jakaś się nie utworzy w panelu admina to zrobimy automatycznie.Ta galeria jest bardziej przejrzysta widać kategorie itd.Postaram się jeszcze ustawić tak aby wpisywanie kodu weryfikacyjnego nie było potrzebne dla zarejestrowanych.
  • Tobiasz 10-12-2015 g. 12:47:55
    Chwalę sobie usługi tej myjni. Nie lubię zakupów, więc w czasie kiedy moja żona zwiedza wszystkie sklepy Galerii Malta ja zajmuje się samochodem. Nie mam żadnych zastrzeżeń do Auto Aqua Park, moje auto wyjeżdża stamtąd czyste i lśni tak długo jak żona go znowu nie zabrudzi. :)
Dodaj swój komentarz
Dodaj swoją opinię:

Nick:

Treść: