Apeks torby walizki

Apeks walizki i kuferek. 
Artykuł: Centrum Handlowe Reduta opis centrum, spis sklepów
Apeks walizki i kuferek
Czytaj cały artykuł i ogladaj więcej zdjęć: Centrum Handlowe Reduta opis centrum, spis sklepów

Komentarze
  • TK 22-07-2010 g. 13:59:22
    Właśnie wróciłem ze sklepu Apeks w centrum Wola Park. Chciałem kupic walizkę dla córki. Po wyborze chciałem przesłac jej mms-a ze zdjęciem by zaakceptowala kolor i model. Pan ekspedient zabronił zrobienia zdjęcia komórką a na moją uwagę, że to śmieszne ograniczenie odpowiedzial "sam pan jest śmieszny!" -dziekuję za taką obsługę -napewno nic tam nie kupię. W dobie, gdy kazda firma publikuje w internecie katalogi wyrobów zabraniac zrobic zdjęcie to conajmniej dziwne. Nie polecam sklepu Apeks w Wola Parku. Przy okazji pan oswiadczyl, ze nie ma ksiązki skarg więc ta drogą wyrazam swoje niezadowolenie.
  • tmhrpUHrzUW 29-03-2012 g. 14:55:57
    You are commenting using your Facebook aoccunt. ( / )Connecting to %s Quero ser notificado de comente1rios adicionais por email. Quero ser notificado de novos posts por email. me1rio venda novacontactos:tlm 965 275 830skype: elogiodasombra"Eu ne3o quero saber se sou o primeiro a dar a notedcia, sf3 me preocupo em ter a informae7e3o correcta e fazea-lo bem. Essa e9 uma presse3o die1ria."Larry King
  • Agata 25-02-2014 g. 23:31:00
    Kiedyś poszłam do sklepu ApeksPL i teraz nie wyobrażam sobie robienia zakupów w innym miejscu. Ta firma ma swoje produkty dla kobiet, mężczyzn i dzieci w sklepach, które znajdują się w Warszawie, ale także działa jako sklep internetowy. Wysoka jakość za niską cenę.
Dodaj swój komentarz
Dodaj swoją opinię:

Nick:

Treść: