Puccini galanteria skórzana

Puccini - Galanteria skórzana. Firma Puccini jest na rynku polskim postrzegana jako lider w produkcji oraz dystrybucji ekskluzywnej galanterii skórzanej i bagażu podróżnego.Marka Pucini należy do firmy INTER-LEATHER. Giacomo Antonio Domenico Michele Secondo Maria Puccini to włoski kompozytor muzyki operowej - czyżby nazwa firmy miała związek z tą świetną postacią?. 
Artykuł: Złote Tarasy - spis sklepów, informacje o Centrum
Puccini - Galanteria skórzana. Firma Puccini jest na rynku polskim postrzegana ...
Czytaj cały artykuł i ogladaj więcej zdjęć: Złote Tarasy - spis sklepów, informacje o Centrum

Komentarze
 • ELA55 06-12-2007 g. 19:00:40
  wow! Obsługa świetna, w żadnym sklepie w tym centrum nie obsłużono mnie tak profesjonalnie i w tak miłej atmosferze. BRAVO!!!
 • Ewa 17-08-2009 g. 13:04:35
  Może upływ czasu na to wpłynął, ale obecnie obsługa absolutnie nieprofesjonalna. Panie ekspedientki (2 szt) w pustym sklepie zajmują się wyłącznie sobą nie interesując się klientami. Chcialam kupic nie tanią walizkę i dobre 5 min. ją oglądałam, przechadzałam się z nią po sklepie i oglądałam różne kolory - wiadomo było, że poważnie interesuję się zakupem. Pani dopiero po moim zapytaniu raczyła odpowiedzieć na jedno pytanie a w kluczowym momencie straciła mnie jako klienta, nie proponując pomocy ani porady przy kupnie. Rozumiem, że panie nie muszą się martwić o miejsca pracy ale może niska podstawa pensji i premie sprzedażowe zmusiłyby je do efektywnej pracy, bo mogę sobie tylko wyobrazić ile potencjalnych klientów rezygnuje z zakupu przy takiej obsłudze, a w zasadzie jej braku.
 • Marta 26-09-2009 g. 19:37:25
  Witam, jestem stałą klientką tego sklepu, zawsze chętnie do niego wracam gdyż wiem,że panie pracujące tam obsłużą mnie profesjonalnie i w miłej atmosferze. Polecam odwiedzić.
 • Mc Kot 28-08-2010 g. 10:57:17
  A jednak firma Wittchen ma ładniejsze wyroby. Bo z ciemnej, a nie jasnej skóry. Za to dużo droższe. Gdyby Puccini zostawił obecne ceny i wziął się za produkcję z ciemnych skór, na pewno miał by o wiele większy zbyt. Przesyłam tę sugestię do przemyślenia włodarzom firmy w Dobrej k. Szczecina!
Dodaj swój komentarz
Dodaj swoją opinię:

Nick:

Treść: