Jesienna moda, zakupy w Galeriach, elegancja i cięższe zapachy perfum

Data: 01-10-2006
Ubrania, ciuchy, moda, elegancja, kosmetyki zmysłowe zapachy, galanteria. Co jeszcze ściąga obywateli do centrów handlowych? Ja akurat lubie chodzic do galerii, bo mozna poogladać ludzi, poobserwować trendy w modzie. W galeriach zwykle można spotkać dobrze ubranych facetów i kobiety. Ciekawe fryzury, dobrane wszystkie gadżety, słowem elegancja, show i lans.
Jesień 2006, nowe kolekcje i nowe reklamy Galerii Handlowych na billlboardach. Reklamuje się mocno Wola Park (reklama z wiewiórką) oraz Arkadia. Ceny jak zwykle przy regularnej sprzedaży są dość wysokie, ale czego się nie robi by wyglądać czy pachnieć ekstra.

Odnośnie zapachów to październik jest już porą, kiedy trzeba odstawić letnie zapachy (np Emporio Armani She, Dolce Gabanna Light Blue) a pobrać perfumy jesienno-zimowe, nieco cięższe np Emporio Night Armani, Glorie Cacharel, Angel

W Galeriach jest obecnie dość tłoczno, ludzie zaopatrują się w jesienne ciuchy. Nie ma żadnych wyprzedaży a mimo to dużo ludzi wybiera się do Arkadii czy Galerii Mokotów. Dojazd do Galerii Mokotów jest obecnie łatwiejszy. Od kilku miesięcy działa już skrzyżowanie i "ślimaki" na Wołoskiej.
Zobacz: Komentarze

Reserved - znana i lubiana marka odzieżowa *
ubrania reserved

Galeria Mokotów - kiedyś najlepszy sklep w Warszawie, obecnie na równi z Arkadią ... *
centrum handlowe

Perfumeria Marionnaud *
perfumeria

01-10-2006

Komentarze
  • ana 05-10-2006 10:10
    Czy gdzies w Warszawie znajduje sie sklep marki KIPLING? Z gory dziekuje za informacje
Dodaj swj komentarz
Dodaj swoj opini:

Nick:

Tre: