HOMEGaleria Malta w PoznaniuKwiaciarnia Galeria Malta

ŚWIAT KWIATÓW / MAXI FLOWERS w Galerii Malta, Telefon: 61 658 11 94 

{b ŚWIAT KWIATÓW / MAXI FLOWERS w Galerii Malta, Telefon: 61 658 11 94}
Komentarze
 • michal poznan 19-02-2014 g. 15:54:13
  Stanowczo odradzam ta kwiaciarnie, 3 roze ktore zakupilem na Walentynki nie wytrzymaly nawet doby. Padly zupelnie, a nie byly tanie: 13.99 za szt. Gdy zwyczajnie po ludzku poszedlem powiedziec o tym fakcie ekspedientkom- niczego nie oczekiwalem tylko zwyklego "sorry". Oczywiscie zadne przepraszam nie padlo, gdy im zwrocilem uwage na ten fakt, padlo tylko cyniczne "prosze bardzo" z glupim usmieszkiem na twarzy. Zenujace podejscie do klienta! ODRADZAM! Nigdy wiecej...
 • Krzysztof 08-04-2014 g. 15:28:34
  Jestem bardzo zadowolony z tej kwiaciarni, kilka razy kupowałem już tam kwiaty i jakość wykonanych bukietów była na najwyższym poziomie. Panie ekspedientki również były miłe i zawsze służące dobrą radą, polecam to miejsce jeśli ktoś szuka czegoś oryginalnego i nietuzinkowego.
 • niezadowolona 31-05-2015 g. 11:05:46
  Odradzam stanowczo to miejsce. Narzeczony regularnie kupuje miu Pań różyczki, które już w ten sam dzień padają (nie jest to jednorazowa sytuacja). Wczoraj mialam możliwość osobiście przekonać sie jak Panie flirystki potrafią być niemiłe. Miały zrobiony jeden bukiecik, który usiłowały sprzedać, a na uwagę że tw kqiaty nie są świeże zbulwersowały się i pokazały pozostałe róże w tym samym stanie. kwiaty bardzo drogie, a bukiety niesteyy bardzo marne (związane w pęk), na ponowną uwagę że bukiet wygląda smutno i pogżebowo, cynicznie odpowiadałyże nie qixziałam jeszcze brzydkiego smutnwgp bukietu. Gdyby nie fakt, że w okolicy nie mialam mozliwości odwiedzić innej kwiaciarni nie poszłabym tam. I z pewnością juz nie pójde, nie tylko ze względu na nieświeże kqiaty, ale i ze względu na bardzo niesympatyczną obsługę, a poczta pantoflowa szybko sie roznosi.
 • Mleczyk 18-02-2016 g. 18:10:15
  Nie wiem skąd takie niezadowolenie. Nigdy nie spotkałam się z powyższymi sytuacjami. Jeśli chodzi o kwiaty to kupuje je na każdą okazję własnie w Świecie Kwiatów w Malcie. Zawsze stoją ponad tydzień, a czasem i dłużej. Panie nigdy nie były dla mnie nie miłe. Uważam, że wiedzą dużo o kwiatach, komponują ładne bukiety. Może po prostu niektórzy nie potrafią obchodzić się z kwiatami.
 • Mąż 04-03-2016 g. 19:41:23
  Nie znam się na kwiatach, bo nie jestem kobietą. Jednak mojej żonie zawsze się podobają bukiety którymi ją obdarowuje. Kupuje je właśnie w świecie kwiatów. We wtorek idę do Malty i będę stał w kolejce po bukiet dla żony.
 • Miecio 05-03-2016 g. 11:41:59
  Uwaga, komentarz Męża to komentarz płatny tzw wpis \"za 60 groszy\"
Dodaj swj komentarz
Dodaj swoj opini:

Nick:

Tre: