Sklep Outlet Imprevu Design

Imprevu Design - oryginalność, dynamika i domieszka awangardy. Marka należy do firmy Layla Fashion Sp. z o.o.. Przedstawicielstwa i butiki głównie w Europie ale też w USA. Imperu Design - fashion, moda i ubrania. 
Artykuł: Outlet Piaseczno - końcówki serii i outlety w największym centrum outletów Fashion House w Piasecznie (Warszawa)
Imprevu Design - oryginalność, dynamika i domieszka awangardy. Marka należy do ...
Czytaj cały artykuł i ogladaj więcej zdjęć: Outlet Piaseczno - końcówki serii i outlety w największym centrum outletów Fashion House w Piasecznie (Warszawa)

Komentarze
 • małgorzata b-p 28-07-2009 g. 17:01:23
  Odkąd "odkryłam" sklep w Piasecznie dwa razy do roku wynoszę ogromną siatę z wyprzedaży wiosennej i jesiennej, i mam w co się ubrać przez cały sezon. Ubrania tam nabyte podziwiają zarówno moje studentki jak i znajome biznesłumenki. Ostatnio budziły zachwyt na Kongresie Kobiet. Gorąco polecam ze względu na materiały, wykończenie, ale przede wszystkim fantazję i wcale nie takie duże pieniądze. Można z powodzeniem łączyć kolekcje z różnych lat co już od pięciu fal zakupów praktykuję. Zabieram tam na zakupy wszystkie odwiedzające mnie z całej Polski i nie tylko przyjaciółki.
 • anusiastasia 08-09-2010 g. 09:49:24
  Rzeczywiście niepowtarzlny styl, łączący elegancję z awangardą. Super projektanci.SAuper materiały i wykończenie. No i ceny wyprzedaży. TO JEST PO PROSTU TO!!!
 • fila16 30-05-2011 g. 22:20:18
  Gdzie się podział ten sklep?!! Był świetny.Gdzie szukac tej siecici sklepów?
 • zasi 05-07-2011 g. 09:27:49
  Czy ktoś wie gdzie się przenieśli? Bardzo żałuję, że ten sklep zninął z Piaseczna :(
 • M. 11-07-2011 g. 19:22:31
  Jak na polską firmę, bo Layla Imprevu Design to firma polska z Łodzi, ciuchy bardzo fajne. Niestety, firma upadła.
Dodaj swój komentarz
Dodaj swoją opinię:

Nick:

Treść: